W sobotę 4 lutego 2012 hala widowiskowo sportowa przy Zespole Szkół w Niebylcu ponownie stała się miejscem zmagań kilku klubów piłkarskich z terenu województwa podkarpackiego. Korzystając z przerwy w sezonie piłkarskim zawodnicy grający zazwyczaj na pełnowymiarowych stadionach sportowych rozegrali Turniej piłki nożnej halowej pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Mirosława Karapyty. W turnieju udział wzięło 6 klubów, niestety z przyczyn obiektywnych zabrakło zapowiadanego czwartoligowego ukraińskiego zespołu FK Wołowiec z Zakarpacia. W ubiegłym roku drużyna z Niebylca (GKS Aramix) przebywała na ich zaproszenie na Ukrainie i rozegrała 2 mecze sparingowe – zwycięski z FK Wołowiec oraz remisowy z Pogonią Lwów.

Drużyny, które wzięły udział w turnieju to: Strumyk Malawa III liga podkarpacko- lubelska, Iwonka Iwonicz klasa okręgowa krośnieńska, Albatros Szufnarowa klasa B strzyżowska, Sokół Grodzisko klasa A rzeszowska (zastąpili FK Wołowiec), Pogórze Wielopole Skrzyńskie klasa okręgowa dębicka oraz gospodarze GKS Aramix Niebylec klasa B strzyżowska. Otwarcia turnieju dokonał Zbigniew Korab wójt gminy Niebylec, nad porządkiem rozgrywek czuwali organizatorzy turnieju, a zarazem działacze GKS Aramix: Stanisław Telesz oraz Adam Loch, mecze zaś sędziowali Grzebyk Paweł i Pyziak Tomasz. Spotkania rozgrywane były na wysokim poziomie, jak równy z równym zmagały się ze sobą drużyny z III ligi oraz B klasy. Jak w relacji z turnieju zauważają organizatorzy piłka halowa jest dyscypliną nieprzewidywalną (Turniej halowy w Niebylcu - aramix.webd.pl ), drużyna rok wcześniej wyjeżdżająca z Niebylca zwycięska tym razem w eliminacjach przegrała z gospodarzami – chodzi o czołową drużynę krośnieńskiej okręgówki Iwonkę Iwonicz, któr uległa GKS Aramix 3:0. Drużyna gospodarzy ostatecznie po dobrym starcie zremisowała z Sokołem Grodzisko (2:2) i została pokonana w finale przez zwycięzcę turnieju Strumyk Malawę. Końcowa klasyfikacja przedstawiła się następująco:
1. Strumyk Malawa,
2. Aramix Niebylec
3. Iwonka Iwonicz
4. Albatros Szufnarowa
5. Pogórze Wielopole Skrzyńskie
6. Sokół Grodzisko
Wręczenia pucharów dokonał w zastępstwie marszałka województwa Mariusz Kawa radny Sejmiku Wojewódzkiego w asyście wójta gminy Zbigniewa Koraba oraz Stanisław Telesz. Najlepszym strzelcem turnieju został uznany Stanisław Pruś –Strumyk Malawa, który zdobył w turnieju 6 bramek, natomiast najskuteczniejszym bramkarzem został Krzysztof Stach z drużyny gospodarzy.