Szanowni Państwo,
Informujemy, że w wyznaczonych magazynach na terenie naszej gminy znajdują się już panele fotowoltaiczne i pompy ciepła, a za około 10 dni powinny dotrzeć również kolektory słoneczne. Jeszcze w tym tygodniu przedstawiciele Wykonawcy – Hymon Energy Sp. z o.o. zaczną się z Państwem umawiać na indywidualną wizję lokalną celem ustalenia docelowego miejsca montażu paneli fotowoltaicznych oraz terminu ich montażu. W ciągu kilku najbliższych dni ruszy natomiast montaż pomp ciepła przez Wykonawcę – Romitex Sp. z o.o. W międzyczasie prosimy oczekiwać kontaktu ze strony przedstawicieli Wykonawcy – Solartime Sp. z o.o., którzy również powinni rozpocząć wizje lokalne celem ustalenia docelowego miejsca montażu kolektorów słonecznych. Kontakt z Państwem nawiązywany będzie według kolejności przyjętej na podstawie przeprowadzonych podczas spotkania w dniu 28.01.2019 r. losowań. Zainteresowanych informujemy także, że pierwsza partia kotłów zamontowana została w okresie grudzień 2018 – styczeń 2019, natomiast montaż pozostałych kotłów, zgodnie z Państwa sugestiami, Wykonawca – Semper Power Sp. z o.o. wznowi w końcowej fazie sezonu grzewczego, tj. w okolicach marca br. Na przełomie lutego i marca Wykonawca skontaktuje się jeszcze z Państwem celem przeprowadzenia pozostałych wizji lokalnych poprzedzających montaż kotła.
Mieszkańców, u których przewidziany jest montaż instalacji fotowoltaicznej, a którzy nie uczestniczyli w spotkaniu organizacyjnym w dniu 28.01.2019 r., prosimy także o wydrukowanie i wypełnienie załączonej poniżej Ankiety dotyczącej instalacji fotowoltaicznej oraz jak najszybsze dostarczenie jej do naszego biura Projektu w tut. Urzędzie Gminy Niebylec. Pozwoli to w znacznym stopniu przyspieszyć skompletowanie przez Wykonawcę dokumentacji powykonawczej i zgłoszenie wykonanych u Państwa mikroinstalacji PV do zakładu energetycznego.
Przypominamy również, że w kwestiach formalnych i organizacyjnych związanych z realizowanym Projektem, pozostajemy cały czas do Państwa dyspozycji pod adresem:
Urząd Gminy Niebylec – Referat Gospodarki Przestrzennej i Infrastruktury, 38-114 Niebylec 170, pok. nr 14 i 15, tel. 17 27 73 998, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W sprawach technicznych prosimy natomiast o kontakt z naszymi Inspektorami Nadzoru - GASKOP s.c., ul. Tunelowa 2, 38-100 Strzyżów, tel.: Grzegorz Potwora 605 266 214, Zbigniew Przystasz 509 904 907.