Zakończyła się I runda rozgrywek IV ligi mężczyzn w piłce siatkowej z udziałem drużyny Neobus Niebylec. W stawce dziewięciu zespołów Neobus zajmuje szóste miejsce ciągle nie tracąc szans na zajęcie nawet I miejsca. Mecze z udziałem niebyleckiej drużyny pokazały, że jest ona w stanie walczyć i wygrywać z najmocniejszymi. Sztuka ta jednak nie udaje się na wyjazdach, których w tej rundzie było aż pięć, za to w niebyleckiej hali Neobus jak dotąd jest niepokonany.

 

Przedstartowe założenia już zostały osiągnięte ale ponieważ apetyt rośnie w miarę jedzenia sekcja będzie walczyć o jak najlepszą lokatę a nawet o wejście do III ligi. Może się to okazać możliwe dzięki przychylności całego niebyleckiego środowiska , władz gminy z Wójtem Zbigniewem Korabem na czele, kibiców, sponsorów i przede wszystkim wspaniałej postawie zawodników. Dziś już śmiało można powiedzieć, że mecze siatkówki w niebyleckiej hali należą do najlepiej zorganizowanych sportowych widowisk w IV lidze- profesjonalne nagłośnienie, konferansjer, obsługa sportowa (łapacze piłek), oraz przede wszystkim obecność kibiców.

Do tej pory na meczach zjawiało się od stu do dwustu kibiców. Życzylibyśmy sobie może bardziej śmiałego dopingu z ich strony i w tym celu powstał klub kibica. Prócz kibicowania w Niebylcu istnieje możliwość wyjazdu na mecze wyjazdowe, tą możliwość zapewnia oczywiście nieoceniona firma Neobus. Więcej informacji z działalności sekcji na stronie www.neobus-niebylec.unl.pl oraz na stronie GKS Aramix Niebylec

oprac: Grzegorz Smela