20 marca br Hala Widowiskowo Sportowa w Niebylcu ponownie była miejsce zmagań siatkarskich , tym razem drużyny rywalizowały w XII Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Strzyżowskiego. Wśród 10 zespołów z terenu powiatu strzyżowskiego biorących udział w rozgrywkach zwycięską okazała się drużyna Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.

 

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Strzyżowskiego ma już 12-letnią tradycję i jest organizowany rokrocznie w innej miejscowości z terenu powiatu przy współudziale Starostwa Powiatowego oraz poszczególnych gmin. Tegoroczne rozgrywki turniejowe miały miejsce w hali gimnastycznej Zespołu Szkół w Konieczkowej oraz Hali Widowiskowo Sportowej w Niebylcu. Gminę Niebylec reprezentowały drużyny z Niebylca oraz Konieczkowej zaś artystyczną oprawę imprezy dostarczył zespół dziewczęcy Mażoreteki działających przy GOK w Niebylcu, który w przerwach pomiędzy spotkaniami prezentował układy marszowo-taneczne.

Z obszerną relacją z turnieju można zapoznać się na stronie Starostwa Powiatowego w Strzyżowie strzyzowski.pl, zaś zdjęcia można oglądać w galerii zdjęć prowadzonej przez redakcję wspomnianej strony picasaweb.google.pl/Starostwo.Strzyzow

na podstawie inf. ze strony www.strzyzowski.pl M.Lenart