Zdjęcie Zbigniewa Koraba wójta gminy Niebylec wraz z tekstem Dobiega końca budowa kompleksu żłobkowo-przedszkolnego w Niebylcu [ZDJĘCIA, WIDEO], Powstał on w bardzo cichym i bezpiecznym miejscu, co znacznie polepszy komfort pracy personelu, jak również zwiększy bezpieczeństwo dzieci.

Portal Nowiny24.pl w serii publikacji dotyczących inwestycji realizowanych przez Gminę Niebylec poświęcił jedną z nich efektom budowy kompleksu żłobkowo-przedszkolnego w Niebylcu.

Prace budowlane rozpoczęły się około 1,5 roku temu, a obecnie realizowane jest wyposażanie pomieszczeń w urządzenia, meble i inne rzeczy niezbędne do funkcjonowania placówki. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2024 roku.
W materiale filmowym na temat kompleksu żłobkowo-przedszkolnego wypowiedział się Zbigniew Korab - wójt gminy oraz Panie Judyta Drozd i Renata Czarnik nauczycielki Przedszkola Samorządowego w Niebylcu.

Całość materiału na portalu Nowiny24.pl - https://nowiny24.pl/dobiega-konca-budowa-kompleksu-zlobkowoprzedszkolnego-w-niebylcu-zdjecia-wideo/ar/c5-18079339