Grafika z informacją: Bank Gospodarstwa Krajowego Nie pracujesz? Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci pieniędzy? Masz 30 lat lub więcej?Weź pożyczkę unijną z projektu „Przedsiębiorcze Podkarpackie” RPO WP 2014-2020! MIKROPOŻYCZKA NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ pożyczka – do 80 tys. zł długi okres spłaty pożyczki – do 7 lat możliwość karencji w spłacie kapitału – do 12 miesięcy

Zapraszamy przedsiębiorców lub osoby, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej na spotkanie z przedstawicielem Banku Gospodarstwa Krajowego.

Podczas krótkiej prezentacji będzie można zapoznać się z aktualną ofertą Banku.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2022 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Niebylcu.

 Każde spotkanie składa się z dwóch części:
Część I – merytoryczna
Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.
Część II – networkingowa
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

11.45 – 12.00 Rejestracja uczestników
12.00 – 12.30 Prezentacja - pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej, pożyczka dla MŚP, pożyczka na rozwój Turystyki
12.30 – 13.00 Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia)
13.00 pożyczki, dokumentacja - pytania.