5. turniej badmintona 27-11-2016

Za nami 5 turniej badmintona. Wzięło w nim udział 38 osób starszych i młodszych. Zmagania trwały w niebyleckiej hali sportowej od 13 do 16. Cieszymy się z tak dużej frekwencji ( 38 osób) i z wspaniałej atmosfery jak towarzyszy naszym grom. Wszystkie pojedynki są zacięte, nikt nie odpuszcza i jedyny niedosyt towarzyszy tym, którzy liczyli na wyższą lokatę. Cieszy nas także coraz większa liczba zawodników płci pięknej.
W dzisiejszych zawodach rewanż wziął Jakub Pilecki, który pokonał Szymona Szurleja w finale ale jeszcze nie odzyskał pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej. Trzecie miejsce wywalczyła Karolina Bosek z Baryczki a czwarte Adrian Wojtaszek z Niebylca. W klasyfikacji generalnej Paweł Pilecki wyprzedził Franciszka Stawarza. Na piąte miejsce awansowała po bardzo dobrej grze Magdalena Kłósek z Gwoźnicy Górnej. Pozostałe miejsca na podium bez zmian.
W grupie podstawowej wystąpiło wielu nowych zawodników. I to oni zdominowali dzisiejsze zawody. Są to:
1. Dawid Kowalski z Gwoźnicy G, 2. Kinga Guzik z Lutczy, 3. Anna Wieszczek z Lutczy i Stanisław Jarosz z Żyznowa, który wywalczył 4 miejsce. W klasyfikacji Generalnej prowadzi Agnieszka Żrebiec z Lutczy przed Filipem Kłóskiem z Gwoźnicy G., Bartoszem Antonikiem z Niebylca i Szymonem Wieszczkiem z Żyznowa. Różnice punktowe w obydwu grupach są niewielkie więc rywalizacja jest pasjonująca.
Zapraszamy na ostatnie zawody przed świętami, które odbędą się 11 grudnia 2016 roku w Niebylcu. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Grupa podstawowa

Grupa zaawansowana