4. Turniej Badmintona

W niedzielę 13 listopada rozegraliśmy czwarty turniej badmintona. Największą radość sprawiła nam frekwencja. W turnieju wzięło udział 41 zawodników. To nasz rekord frekwencji.  Do tej pory w zawodach wzięło udział już 67 osób. Nie chcemy poprzestać na tym. Zapraszamy kolejnych chętnych.
To już drugi turniej pod dyktando młodego gimnazjalisty Szymona Szurleja z Gwoźnicy Górnej.W grupie zaawansowanej nie dał nikomu szans i pewnie pokonał w finale Franciszka Stawarza. Trzecie miejsce zdobył Bartosz Górczany, a czwarte Paweł Pilecki. Obydwaj z Gwoźnicy Górnej.

W grupie podstawowej wszystkie mecze wygrała Marzena Haduch z Niebylca w finale pokonując Mateusza Wieszczka z Lutczy. Trzecie miejsce wywalczyła Źrebiec Agnieszka z Lutczy,  a czwarte Szymon Wieszczek z Żyznowa.
Jeżeli zaglądniemy do tabeli zdobytych punktów do tej pory na czele w grupie zaawansowanej znajdziemy Szymona Szurleja przed Jakubem Pileckim, Franciszkiem Stawarzem   i Pawłem Pileckim.
W grupie podstawowej pierwsze miejsce zajmuje Agnieszka Źrebiec  z Lutczy przed Filipem Kłóskiem  z klasy III SP oraz Szymonem Wieszczkiem z Żyznowa i Dawidem Machowskim z Blizianki. Należy dodać, że często osoby, które wprawiły się w grupie podstawowej przenoszą się do grupy zaawansowanej.
Zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się za dwa tygodnie 27 listopada 2016 r.

Grupa podstawowa

Grupa zaawansowana