Zaproszenie na AgroTargi Wschód

Zapraszamy Państwa na trzecią edycję Agro Targów Wschód – plenerowych targów rolniczych odbywających się przy węźle „Przemyśl” autostrady A4 (Skołoszów, ul. Przemyska 37; 37-550 Radymno), zaledwie pół godziny jazdy autostradą od Rzeszowa. Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8-9 czerwca, w godzinach od 9.00 do 18.00.
Dwudniowe wydarzenie plenerowe, zorganizowane na powierzchni 20 hektarów to bogata oferta maszyn i urządzeń rolniczych, nowości rynkowe, polscy producenci, pola pokazowe do testowania maszyn w pracy oraz wystawa maszyn zabytkowych. To także bogata oferta wystawców z branży nawozów, ochrony roślin i innych branż związanych z rolnictwem i nie tylko.

Na rolników czekać będą seminaria i spotkania ze specjalistami Państwowych Instytutów Badawczych, umożliwiające zdobycie fachowej wiedzy i wymianę doświadczeń.
Odwiedzający będą mogli skorzystać z bogatej listy wydarzeń towarzyszących m.in. pokaz nowoczesnych technologii przygotowany przez Politechnikę Rzeszowską; wystawa sprzętu wojskowego, pokazy sokolnicze, miasteczko rozrywki dla dzieci, promocja podkarpackich samorządów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Agro Targi Wschód to położone bezpośrednio przy węźle autostrady A4, miejsce promocji dorobku rolniczego, gospodarczego i dziedzictwa kulturowego regionu. Bezpośrednia bliskość Ukrainy to doskonała okazja do spotkań rolników i przedsiębiorców z Polski i Ukrainy, szansa poznania wschodniego rynku oraz tworzenia kontaktów handlowych.